DOROST: Předzápas áčka! Dorostenci hostí Dolní Benešov!

První domácí mistrovské utkání čeká také dorostence.

V sobotu bude na našem hřišti opravdu rušno! Od 16:30 áčko přivítá v historicky prvním domácím utkání krajského přeboru Bruntál. A předzápas obstarají dorostenci, kteří budou hostit od 13:00 v derby Dolní Benešov!

Náš dorost v minulém zápase remizoval v Ostravě s Jihem 2:2 a momentálně nám patří 7. pozice se ziskem jednoho bodu a skóre 2:2.

Smírně se v 1. kole rozešel také Dolní Benešov, jenž doma remizoval se Starou Bělou 3:3. Našemu soupeři tedy patří 4. příčka, také se ziskem jednoho bodu.

Poslední vzájemné utkání je datováno do 24. srpna minulého roku. V rámci 3. kola Opavského poháru jsme Benešov porazili na jeho hřišti 4:0. Gólově se prosadil Chvěja s Vjačkou a dvě parádní branky vsítil Martiník.

Krajská soutěž (2. kolo):

sobota 17.8. 2024, 13:00, FKD – FC Dolní Benešov, hřiště FKD