DOROST: Dorostu první domácí utkání nevyšlo!

Domácí utkání odehráli v sobotu také dorostenci.

Dorostenci změřili v sobotu po obědě síly se sousedním Dolním Benešovem. Po remíze s Jihem jsme chtěli konečně bodovat naplno.

Hosté se dostali do vedení již v 5. minutě. Chybu v naší obraně potrestal Staněk – 0:1. O 10 minut později bylo ještě hůř. Po levé straně utekl Kupka a své sólo přetavil v druhý gól – 0:2. Za nás mohl následně odpovědět Janoš, jeho samostatný nájezd ale zneškodnil Krömer. A tak jsme se prosadili až po půl hodině hry. Na Martiníkův roh si naskočil Chvěja a hlavou snížil – 1:2. Jednobranková ztráta ale vydržela pouhé 2 minuty, poté vstřelil svůj druhý gól v zápase Staněk – 1:3. První poločas skončil 1:3 z našeho pohledu.

Ve druhém dějství se dlouho nic nedělo. Divoké věci se začaly dít po hodině hry. Centr z levé strany usměrnil hlavou do brány Janoš, regulérní gól ale nebyl na signalizaci pomezního rozhodčího uznán. Z následné akce jsme dostali gól na 1:4 a to nás složilo. Ve zbytku utkání jsme se již na nic nezmohli a prohráli o 3 góly.

FKD U19 1:4 FC Dolní Benešov U19

(31’ D. Chvěja – 5´ a 33´ Staněk, 16´ Kupka, 61´ Bachroník)

FKD U19: Olšar – Prorok (C), J. Szczurek, Matějka, Gargoš – D. Chvěja, Martiník, Biskup, Pytlík – Kupka, Janoš

Náhradníci: Smolka, R. Vjačka, T. Hasala

Trenér: P. Dundr