DOROST: Dorostenci nenavázali na výhru z Petřvaldu!

Domácí víkend odstartovali opět dorostenci.

Dorostenci se po výhře z minulého týdne z Petřvaldu představili podruhé v sezóně na domácí půdě. Našim soupeřem byly v repríze finále Opavského poháru Velké Heraltice.

V sobotním zápase nás srazily zbytečné chyby v obraně. Již ve 14. minutě se poprvé radovali hosté. Odražený míč se zjevil před Bernatem, který prostřelil Olšara – 0:1. O 4 minuty později Olšar špatně vyběhl a chybu potrestal Lhotzký – 0:2. Do poločasu stihli Heraltičtí udeřit ještě jednou a to když se prosadil Vrbický – 0:3. Za náš tým snížil Janoš, ale jeho trefě předcházelo ofsajdové postavení. První poločas skončil soupeřovým vedením 0:3.

Druhý poločas jsme začali výbornou aktivitou a odměnou nám byl gól. Chvěja ve vzdušném souboji s gólmanem vybojoval míč pro Kupku, který doklepl balón do odkryté brány – 1:3. Bohužel tohle bylo z naší strany vše. Soupeř ještě stihl po našich chybách dvakrát udeřit, zvítězil 1:5 a oplatil nám porážku z pohárového finále.

FKD U19 1:5 TJ Sokol Velké Heraltice U19

(49´ Kupka – 14´ Bernat, 18´ a 57´ Lhotzký, 21´ a 60´ Vrbický)

FKD U19: Olšar – Prorok (C), Martiník, Galdia, Gargoš – D. Chvěja, Kupka, Biskup, Pytlík – J. Szczurek, Janoš

Náhradníci: Smolka, Havránek, Ďurian, R. Vjačka, T. Hasala

Trenéři: M. Hrubý, D. Gaj