B-TÝM: Puškyho dvě áčka, znamenaly tři body béčka!

V neděli zahájil nový soutěžní ročník také B-tým.

V prvním zápase nové sezóny vypomohl rezervě z áčka David Rychnovský, který se rozehrává po zranění a Martin Gai.

Od úvodního hvizdu jsme byli lepším týmem, drželi jsme balón na svých kopačkách a dostávali jsme se do nadějných pozic. Nejdříve bylo Rychnovského sólo zblokováno, poté pelášil sám na Halfara Hanus, hostující gólman byl ale v tomto měření úspěšnější. Prolomení střelecké smůly jsme se dočkali ve 27. minutě. Dundr (přezdívaný Puskás) přistrčil míč Kabischovi, který nedal Halfarovi šanci – 1:0. Následně střílel opět Kabisch, ale pouze doprostřed a když v dalším samostatném úniku Chvěja orazítkoval tyč, bylo jasné, že do šaten půjdeme s jednobrankovým vedením.

Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu jako ten první. V 53. minutě pojistil naše vedení Gai, kterého vyslal opět Dundr a Martin Gai propálil Halfara na přední tyči – 2:0. Druhá asistence pro Dundra! Dále se dostal k několika hlavičkám Hanus, tomu ale dnes nebylo přáno. Poté to zkoušel ze střední vzdálenosti dvakrát Adamčik, neujaly se jak tyto střely, tak závěrečná střela Vjačky. Rezerva tedy na úvod sezóny zapisuje výhru 2:0.

FKD “B” 2:0 SK Meteor Strahovice “B”

(27’ P. Kabisch, 53’ M. Gai)

FKD “B“: Kudla – Ferenc, Duda (C), Hruška, Zlotý – Schebestik, Rychnovský, Dundr, M. Gai – P. Kabisch, Hanus

Náhradníci: Matějka, Santer, D. Chvěja, Pe. Adamčik, P. Vjačka, Prorok

Trenéři: Pa. Adamčik, O. Diviš